Meist


Meie soov on luua sündmusi,mis ei unune!

Piigad on heade emotsioonide loojad lisades hetkele värvi ja maitset.

Tänaseks on meil 16 aastat kogemust meeleoluloojatena sündmuskorralduse maastikul. Neist viimased 8 aastat on meie teine kirg - interjööride loomine, dekoreerimine ja floristika, olnud suurepärane vahend, et meeltele veelgi võimsamat elamust pakkuda.

Püüame puudutada inimhingi värvide, sõnade, maitsete ja lõhnadega. .

2018 aasta lõpus täitus meie pikaaegne unistus – avasime Tartus pulma-ja peostuudio koos peoruumi ja rendilaoga.

Fakte Piigade Peoagentuurist:
 • Ükski paik Eestis pole meie jaoks liiga kauge, et sinuni jõuda
 • Väärtustame esemete ja materjalide taaskasutamist
 • Armastame Eestimaa looduse imelist taimestikku ja ande ning nende kasutamist oma töös
 • Austame vanarahva uskumust, et killuke küüslauku pruudikimbus hoiab armastajatest halva energia eemal – piisab juba küüslauguõiest
 • Meil on väga head ja professionaalsed koostööpartnerid
 • Tartu äärelinna oleme loonud kauni peo- ja pulmakorralduse stuudio-peoruum-rendilao
 • Avastamisväärne on meie suure valikuga kujundusinventari ladu rentimisteenusega
 • Suudame luua väga erinevates stiilides kujundusi – puidust kristallini, samblast metallini
 • Oleme kogemustega pulmapaanika maandajad
 • Usume siiralt ja kogu südamest armastuse ning headuse võimsasse väesse

Loome Sinu sündmusele armastusest inspireeritud lahendused - suutes ellu viia ka kõige erilisemad ja uskumatumad ideed


Meie tiim

Aliis

Lapsena oli mul unistus saada heaks haldjaks. Õppisin Tartu Ülikoolis aga hoopis õpetajaks. Õpetajatöö kõrvalt alustasin hobina 2005. aastal õhtujuhina, sellele järgnes ettevõtete ja eraisikute sündmuste korraldus. Aastal 2007 tekkis julgus proovida pulmajuhtimist, nii sain tuntuks pulmapiigana. Soov, tuua sündmustesse visuaalset sära ja ilu, pani aluse dekoratsioonilao sündimisele. Kõige eelneva ühenduses olen tänaseks pulma- ja sündmuskorralduses kaunite hetkede looja. Kõiges, mida tean ja oskan, on minu õpetajaks olnud elu ise, saadud kogemused ja kliendid.

Olen tänulik, et minu ümber on imelised Piigad, kellega rõõmude- ja ilumaailma loome. Aastal 2018 täitus minu suur unistus - avasime Tartus pulma-ja peokorraldusstuudio koos rikkaliku rendilaoga. Tänaseks on minu põhitegevuseks olla nõustaja, korraldaja, dekoraator ja tiimijuht. Olen õnnelik inimene, kelle hobist on saanud töö, millele mõeldes olen sama elevil nagu kommipoodi tõttav laps.

Anneliis

Anneliis on vägev Naine. Esmapilgul võib ta tunduda väike ja habras. Tema sees on imeilus tarkus – mille pärlite hulka kuuluvad armastusväärne siirus, otsekohene ausus, õrn soojus suhtlemisel ja kuulamisel, kõrge loovus, naiselikkus jne… Ja selle kõigega kokku puutumine annab tunnetuse temast kui Vägevast Naisest.

Anneliis endast.

Usaldades elu on võimalik jõuda õigete inimeste ja tegemisteni. Nii olen saanud osaks Piigade perest. Kasvasin looduslapsena nurmede ja aasade keskel. Tollane energia ja harmoonia on suunanud mu tänaseid tegemisi ja hoiakuid. Maakodust olen saanud kaasa oskuse märgata ja nautida, olla loodusega kooskõlas, väärtustada lihtsust ja ilu. Piigade maailmas on mul võimalus olla paljude helgete hetkede ja emotsioonide looja ja kogeja. Põnevad kohtumised, inspireerivad inimesed, seiklused ja hea huumor – see paneb mu silmad särama ning südame põksuma ja kui annad võimaluse, siis ka Sinul.

 
 
Tunnustused

Meid on valitud portaali www.pulmad.ee poolt aasta tegijateks:

2015


20162017


2018


 • Hele ja Kristjan

  Elasid kord Piigakesed, sinisilmsed kaunikesed. Olid tublid töökad nad pruuti peigmeest aitama. Kaunistage seinad laed tasutud saab teie vaev. Piigakesed rügasid, peiukest siis aitasid. Kaunistasid seinad laed, kõik sai valmis võluväel. Pidu see võis alata, rahvas nautis täiega Jalad villi tantsiti, sööki jooki nauditi. Tänud, tänud Piigakesed sinisilmsed kaunikesed Täname Teid südamest, selle kauni päeva eest!

  Hele ja Kristjan
  11.08.2017
 • Kädi ja Robert

  "Meil on nii hea meel, et me Piigad leidsime ja teiega kokku saime. Nii positiivset inimest nagu Aliis ja ka teised Piigad, kohtab oma elus harva. Et just teie meie päeva nii eriliseks aitasite teha. Olete valinud endale õige ameti ja teete oma tööd südamega. See kõik peegeldub teie töös ja suhtluses. Olete uskumatult positiivsed! Te ei pressi oma arvamust peale, vaid aitate ilusasti selgusele jõuda, kuulate hoolega ja tabate väga kiirelt ära, mida inimene soovib. Lausa nii hästi, et kui ise veel päris täpselt kõike ei tea, siis peale esimest kohtumist oli õige tunnetus meil meie jaoks olemas. Kui algselt oma pidu planeerides arvasime, et saame ise hakkama, et väike kaunistus siia ja sinna, siis eksisime ikka väga. Meie päevast oleks pool puudu olnud. See mida annavad edasi detailid ja kogu peokoha kaunistamine, see kõik muudabki pulmapeo tervikuks.  Isegi kahju oli meil kohati, kui pulmad läbi said ja koostöö lõppes, sest nii positiivsete inimestega on nii hea suhelda ja koostööd teha. Meie päev oli tänu teile täiuslik! Meie soovitame teid küll väga sooja südamega ja kindlasti tulevikus, kui vähegi võimalik, siis teeme just teiega uuesti koostööd. Aitäh kallid Piigad!"

  Kädi ja Robert
  16.06.2018
 • Evelin ja Kaido

  "Iga pruutpaari jaoks on pulmapäev elu suursündmus, nii oli see ka meie jaoks. Tegime otsuse – pidu toimub Võrumaal. Sel hetkel ju ei mõtle, et Tallinnast kaugjuhtimisel organiseerimine, omamata ühtki kontakti ja tutvust Võrumaal, ei ole just lihtne ettevõtmine. Interneti avarustes ringi vaadates sattusime juhuslikult Piigade Peoagentuuri lehele. Nii see meie suurepärane koostöö alguse saigi. Esimene kohtumine Aliisiga– Supernaine, imeilus, ülimeeldiv ning sõbralik, meeletult palju häid mõtteid ja ideid. Sellest hetkest sai meie pulmapidu oma näo s.t. meie näo kõiges. Esimese kohtumise lõppedes sain aru, et üksi oleks selle kõige ettevalmistamine ja teostamine olnud väga keeruline. Piigadel on nii palju erinevaid lahendusi, igale kliendile leidub just see õige.  Jääb mulje, et meie tundma õppimiseks ja soovide aimamiseks kulus ainult paar kohtumist, millele järgnes kogu peo organiseerimine nagu valatult.  Meile meeldis, et Piigad pakkusid erinevaid lahendusi, lähtudes meie üldisest soovist. Ükskõik, mis küsimus meil tekkis, kõigele oli kohe lahendus olemas. Lisaks suurepärasele kujundusele saime Piigade abiga Võrumaa valmistajalt imemaitsva tordi, suurepärase järgmise päeva toitlustaja jne. Meie pulma eripäraks oli Cigar Lounge organiseerimine õuealale. Tulemus oli taaskord super. Kohale said organiseeritud nahkdiivanid, dekoratsioonid ja kõik muu vajalik. Piigadega koostöö on jätnud meile kustumatu mälestuse. Möödunud on kaks aastat, aga suhtlus teiega on jäänud endiselt, nagu räägiks vana hea sõbraga. Soovitan kõigile, kes plaanivad elus olulisi sündmusi tähistada suurelt, just sellist koostööd. Piigadega koostööd tehes ei pea muretsema peo õnnestumise pärast, kõik sujub iseenesest."

  Evelin ja Kaido
  18.08.2017
 • Perekond Jõgarid!

  Armsad Piigad! Kui te tordi söömise ajal küsisite, et milline on päeva kõige eredam hetk siis ega me vastust anda ei osanud. Ega oska ka nüüd! Kõik oli täiuslik komplekt. Tagasi mõeldes hakkavad liblikad lendama ja tahaks Teid koguaeg tänada! Mul on siiras rõõm, et teieni jõudsime oma soovidega. Aitäh, et tekitasite nii usaldusliku suhte, ei tekkinud hetke, kus ma oleks kõhelnud teie tegemistes. Meie päev oli ideaalne igas mõttes, oleme õnnelikud, et otsustasime seda sellisel moel teha! Parimaid mõtteid ja õnnestumisi Teile.

   
  Perekond Jõgarid!
  6.06.2017
 • Melar ja Kairi

  "Aitäh teile kallid Piigad, et muutsite meie pulmapäeva imeliseks ja muinasjutuliselt kauniks! Erilise kujunduse ja üllatuste ja energiaga. Täname teid kogu südamest ja loodame ka tulevikus teiega koostööd teha. Imeliste kohtumisteni!"

   
  Melar ja Kairi
  27.05.2017