Merili ja Veiko 18.07.2020

dekoratsioonide-rent
Liisi ja Kristjan 31.07.2020
12/02/2021
Kui me hakkasime pulmi planeerima, siis oli selle tähtsa päevani jäänud aega kaheksa kuud. Me olime ühisel arusaamal, et kaasame kedagi endale appi pulmade korraldamisel ja tagantjärgi saame nüüd öelda, et oleme väga õnnelikud, et meie abieluteele sattusid Piigad!
Juba esimesel kohtumisel tundsime abikaasaga, et nemad on just täpselt meile sobivad inimesed. Nii soojad, positiivsed, õrnad olevused, kes loovad imelisi sündmuseid! On tore näha nende professionaalsust, kus igal piigal on oma ülesanne, mis aitab neil koos luua tervikliku ja sujuva sündmuse.
Tänu piigade kogemustepagasile saime nautida oma pulmapäeva ilma liialt muretsemata. See kindlus tekkis meil läbi kohtumiste, kus saime aru, kui paljudele pisidetailidele ühe pulmapeo korraldamisel tuleb mõelda.
Meie jaoks oli ülioluline nende poolt pakutav toetav hoiak meie erinevate mõtete elluviimisel, mida nad täiendasid omapoolsete ideedega.
Soovitame Piigasid suure südamega ka teistele! 🤍
Merili & Veiko
Merili ja Veiko soovisid näha palju lilli enda ümber sel päeval. Toonigammaks soovisid nad vieloetseid varjundeid. Noorpaari soov oli ka see, et peale kahekäigulist õhtusööki tuuakse laudadele suuspistevaagnad. Lauale seega ei jäänu väga palju ruumi lopsakaks lilledekoks. Põneva lahendusena sellele olukorrale tõime lilleseaded rippuma peoladudae kohale. Matistatud akrüüklaasil lauanumbrid lisasid elegantse puudutuse lauadekoratsioonile. Õrnust lisasime siidpaeltega servjettidel. Violetsed varjundid harmoneerusid Graniitvilla saaliga suurepäraselt.

Kes meist ei armasta üllatusi ja kingitusi?:)
Pulmajärgsel hommikul ootas Merili ja Veiko pulmakülalisi imeline võimalus Tauno Kangro juhendamisel olla ise kunstnikud ja luua üks imeline kunstiteos.
Graniitvilla peosaalist oli saanud tõeline kunstistuudio, kus olid kohal päris ehedad aktimodellid ja palju andekaid kunstnike.
Elevust ja põnevust jagus tundideks pühapäeva pärastlõunasse.
Kui palju imelisi andeid on meie sees peidus!
Endas kunstniku avastamine oli noorpaarilt väga eriline tänukingitus oma külalistele.
Pulmakorraldus, dekoreerimine ja floristika - Piigade Peoagentuur

Pabersümboolika - Dreamlamb
Laulatus - Nissi kirik
Tseremooniamuusik - Mari Jürjens
Peokoht - Laitse Graniitvilla
Fotograaf - Rene Türk
Videograaf - Magnus Heinmets
Pulmaisa - Andres Torm
Toitlustus - Põhjala Catering
Tantsumuusika - Swingers
Magusalaud - Zefiir Catering
Elav mängutoos - baleriin Hayley Jean Blackburn
Peopeegel