Pamela ja Kaarel 10.07.2020

dekoratsioonide-rent
Liisi ja Kristjan 31.07.2020
12/02/2021
dekoratsioonide-laenutus
Mailika ja Taavi 1.08.2020
22/01/2021
Pamela ja Kaarli pulmapäev algas nende kodutalust Mulgimaal.

Põldude keskele rajatud imearmas kodu oli pulmapäeva planeerimise südameks.

Pamela on kindlasti Piigade pulmajaloo kõige hämmastavam pruut, kes oma ilusas ja õrnas ja siiras olemises, suutis juhtida kõiki suuri põllutöömasinaid, mis üldse olemas võivad olla:). Ehk igapäevaelu keskmes olevad põllutööd olid kaasatud lustakas võtmes ka pulmapäeva.

Lilled asendasime istikutega, millega hiljem kodutalu ümbrus haljastati. Külalised istikutele oma nimesildid, mis hiljem istikute külge jäävadki, et külalised saaks oma kingituse edasist elu Saaremetsade aias jälgida.

Tseremoonia toimus väikese järvekese kaldal kodutalu hoovis. Oma neiupõlvenime viskas pruut kividega kodutalu järvepõhja kaunistama.

Uue perekonnanime saamise puhul kinkis peigmees pruudile imelise käevõru, millele oli uus perekonnanimi graveeritud. Need kõik olid nii erilised ja võrratud hetked, mis hinge puudutasid. Ühiselt pandi kuuri seinale linupesakast sümboliseerimaks, et perre on veel lapsi oodatud.

Pulmapidu toimus Järveveere puhkekeskuses, mille pruudi soovil kangaslaega ja lambanahkadega toolidel ülihubaseks kujundasime. Kõige põnevam väljakutse dekoreerimisel oli pruudi soov ühendada gold rose sära, klaas ja puit igas võtmes. Puiduks valisime kasepuu. Nii olid laudadel gold rose sädelevad glitterrunnerid, millel klaasides kasepuidust küünlahoidjad ja servjeti vahel toonid kuivatatud kipslilleoksake. Lauanumbrid ja lauaplaani tegime pleksiklaasile gold rose toonis kleepsuga ja alustena kasutasime kasepuitu. Lauaplaan rippus alla telgilaest. Aluseks lauanimekirjadele oli vana puituks. Ilm oli pisut jahe ja saime isegi veidi vihmapiisku kuid soojad lambanahad toolidel, korvitäis pleede ja soe jook kohe külaliste saabumisel, tegi olemise üdini mõnusaks.

Tordi serveerimis lahenduseks kasutasime ümmargusi abilaudu ja seda sama vana ust, mis telgilaest alla rippus.

Kuninglikkuse lisas kindlasti ka kõrge kuldne korrusvaagen ehk noorpaari laua ette tekkis imeline magusamaa.

Pruudikimp leidis tee linuupuuri lukku võtmeid proovides endale uue omaniku.

Peo lõpuosas taandus sombusus ja saime telgiküljed laiali lükata ning nautida küünlasära telgi esisel.

Armastusehelget abielu teile armsad Pamela ja Kaarel!

Pulmakorraldus- ja kujundus: Piigade Peoagentuur

Kutsed: piigad, Dreamlamb ja Foily

Fotograaf: Kukeke Klõpsutab

Tort: Dolce 180 C

Pulmaisa: Priit Oks

Peokoht: Järveveere puhkekeskus

Pulma külalisteraamat: Dreamlamb